Visa Business - promocje dla kart dla przedsiębiorców

31 grudnia 2015
Visa Business - promocje dla kart dla przedsiębiorców

By zachęcić przedsiębiorców do dokonywania płatności za pomocą karty Visa Business, Visa uruchomiła dla nich program atrakcyjnych promocji, w ramach których co miesiąc udostępniane są dla posiadaczy karty nowe bonusy. Korzystanie z nich nie wymaga ani rejestracji karty, ani użytkownika.

Konstrukcja programu „Promocje Visa Business” jest bardzo prosta - by skorzystać z oferty, wystarczy zapłacić za wybrany zakup lub usługę kartą Visa. Oferty promocyjne regularnie się zmieniają, każda z nich jest dostępna przez cały miesiąc. 

Lista aktualnie dostępnych ofert promocyjnych oraz ich warunki można sprawdzić na stronie: www.visa.pl/karty-dla-firm/promocje-visa-business/.

Dla kogo promocja Visa?

Program „Promocje Visa Business” jest dopełnieniem uruchomionego w listopadzie 2015 roku programu „Visa Oferty”, z którego mogą korzystać posiadacze debetowych i kredytowych kart Visa, wydawanych do rachunków prywatnych.

Oferta Promocje „Visa Business” powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy są użytkownikami firmowych kart Visa.

Co oferuje promocja Visa?

Od 16 grudnia 2015 roku do 15 stycznia 2016 r. właściciele firm, którzy dokonają płatności za pomocą karty Visa, będą mogli skorzystać z atrakcyjnych ofert:

  • 20% rabatu na zakup pakietu Office 365 poprzez platformę home.pl. Aby skorzystać z promocji, należy przy dokonywaniu płatności wpisać kod „visabusiness” i zapłacić kartą Visa;
  • 20% rabatu na wypożyczenie samochodu w Express Rent a Car. Aby skorzystać ze zniżki należy wejść na stronę: express.pl/bookings/step1/promo:VISABUSINESS, zamówienie opłacić kartą Visa. Natomiast dokonując zakupu w oddziale stacjonarnym, należy zgłosić pracownikowi firmy, że chcemy skorzystać z promocji Visa Business i opłacić usługę kartą Visa;
  • 20% rabatu na zakup artykułów biurowych w sklepie eOfficeMedia.pl. Aby skorzystać z oferty promocyjnej, należy przy dokonywaniu zakupów w sklepie internetowym wpisać kod rabatowy: VISABUSINESS w koszyku zamówień, a następnie zapłacić za zakupy kartą Visa;
  • 20% rabatu na zakup pakietów Zdrowie Extra i Zdrowie Premium w centrum medycznym Medicover. Aby skorzystać z oferty, należy wejść na stronę medicover.pl/visa  i wprowadzić kod promocyjny: „VISAMEDICOVER”. Następnie, po kontakcie doradcy, wystarczy sfinalizować transakcję za pomocą karty Visa.

Rabat na przegląd samochodu

Od 16 stycznia 2016 r. w ramach „Promocji Visa Business” dla przedsiębiorców dostępny będzie rabat 90% na sezonowy przegląd samochodu i kontrolę geometrii w sieci Norauto.

, ekspert Comperia.pl
Dodaj do

Sprawdź teraz najlepsze konta

Bank
Odsetki
po podatku
Koszty
uzytkowania
Opłata
za prowadzenie
Ocena
klientów
PLUS BANK
Konto Plus
0.01 PLN
9.00 PLN
0.00 PLN
Santander Bank Polska
Konto Jakie Chcę - dla młodych
0.00 PLN
5.00 PLN
0.00 PLN
Santander Bank Polska
Konto Jakie Chcę
0.00 PLN
5.00 PLN
0.00 PLN
Porównaj więcej banków

Komentarze (0)

Dodaj komentarz (+)
x zamknij
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Bądź pierwszy! Rozpocznij dyskusję na ten temat!