Kontoteka

Comperia.pl S.A
ul. Konstruktorska 13 (wejście F)
02-673 Warszawa

O nas

Kontoteka.pl to profesjonalny portal finansowy poświęcony rachunkom bankowym. Na naszych stronach znajduje się porównywarka kont osobistych i oszczędnościowych oferowanych klientom indywidualnym. Porównywarka powstała we współpracy z ekspertami portalu Comperia.pl. Oprócz porównywarki, na naszych użytkowników czekają aktualne informacje z rynku kapitałowego.

Portal podzielony jest na dwie główne sekcje tematyczne: porównywarkę kont osobistych i porównywarkę kont oszczędnościowych. Dostęp do porównywarek możliwy jest z poziomu strony głównej – jest ona wyeksponowane w centralnej części strony. Można się też do niej dostać używając menu znajdującego się w górnej części strony głównej. Po wyborze porównywarki, otworzy się nowa strona. Po lewej stronie znajdują się pole „Opcje wyszukiwania”. Tam należy wpisać interesujące Cię parametry, na przykład średnie saldo rachunku czy preferowany sposób dostępu do konta, a następnie wcisnąć przycisk „Pokaż”. Po prawej stronie wyświetli się lista najlepszych ofert.

W szybki sposób interesujący Cię produkt możesz zamówić za pośrednictwem Kontoteki. W prawej kolumnie listy wyszukiwania znajduje się formularz kontaktowy do banku lub firmy doradztwa finansowego. Następnie trzeba wypełnić formularz kontaktowy, a doradca bankowy skontaktuje się z Tobą w celu sfinalizowania transakcji. Wysłanie formularza do niczego Cię nie zobowiązuje. Pamiętaj też o tym, że pozostawione przez Ciebie dane są chronione zgodnie z polskim prawem.

Oprócz porównywarki, na naszych stronach znajdziesz artykuły przygotowywane przez redakcję Kontoteka.pl. Wszystkie najnowsze artykuły dostępne są również na stronie głównej.

Zapraszamy